Rozszerzenia domen .naklo.pl, .olawa.pl oraz .olsztyn.pl

Domeny z rozszerzeniem conl oraz conz
Domeny z rozszerzeniem .co.nl oraz .co.nz
Październik 27, 2018
Rozszerzenia domen .lubin.pl, .malopolska.pl oraz .mielec.pl
Listopad 5, 2018

Domena .naklo.pl

Powiat nakielski jest powiat, który został utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą jest miasto Nakło nad Notecią. W skład tego powiatu wchodzą: gminy miejsko-wiejskie: Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Szubin gminy wiejskie: Sadki miasta: Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Szubin. Domena .naklo.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane do promocji lokalnych przedsiębiorstw oraz organizacji. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Rejestracji możesz dokonać na www.cal.pl/domeny-whois. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: nok.naklo.pl, fara.naklo.pl, psse.naklo.pl, muzeum.naklo.pl, uks.naklo.pl, naquarius.naklo.pl, piw.naklo.pl, strazmiejska.naklo.pl, motobike.naklo.pl, wet.naklo.pl oraz gim3.naklo.pl.

Domena .olawa.pl

Oława to miasto zlokalizowane w województwie dolnośląskim, w aglomeracji wrocławskiej. Miasto to leży nad rzekami Oławą, potocznie zwaną Oławką. Według danych z 2017 roku Oława liczyła sobie ponad 32 tysiące mieszkańców. Domena .olawa.pl to domena regionalna, cechująca się niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domeny krajowe. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Domenę możesz zarejestrować na stronie https://www.cal.pl/. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.olawa.pl, starostwo.olawa.pl, poradnia.olawa.pl, kultura.olawa.pl, pks.olawa.pl, liberty.olawa.pl, lo.olawa.pl, pmb.olawa.pl, taxi.olawa.pl, petrus.olawa.pl, probus.olawa.pl, ckziu.olawa.pl oraz motojelcz.olawa.pl.

Domena .olsztyn.pl

Olsztyn to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Jest to również główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu oraz węzeł kolejowy i drogowy. Domena .olsztyn.pl należy do tak zwanych domen regionalnych, wykorzystywanych najczęściej przez przedsiębiorstwa, szkoły i organizacje które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: wiadomosci.olsztyn.pl, pks.olsztyn.pl, express.olsztyn.pl, wfosigw.olsztyn.pl, debata.olsztyn.pl, planetarium.olsztyn.pl, muzeum.olsztyn.pl, uw.olsztyn.pl, sp30.olsztyn.pl oraz teatrlalek.olsztyn.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok