Rozszerzenia domen .lubin.pl, .malopolska.pl oraz .mielec.pl

Rozszerzenia domen .naklo.pl, .olawa.pl oraz .olsztyn.pl
Listopad 1, 2018
Rozszerzenia domen .africa, .agency oraz .amsterdam
Grudzień 13, 2018

Domena .lubin.pl

Lubin to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce, na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim. Miasto to leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką o nazwie Zimnica. Domena .lubin.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne wykorzystuje się często w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Rejestracji można dokonać na www.cal.pl/. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: kielich.lubin.pl, medica.lubin.pl, ug.lubin.pl, 1lo.lubin.pl, pks.lubin.pl, mbcz.lubin.pl, pttk.lubin.pl, paintball.lubin.pl, pieczatki.lubin.pl, noclegi.lubin.pl, forum.lubin.pl, rozdroze.lubin.pl, geoprojekt.lubin.pl oraz tenis.lubin.pl.

Domena .malopolska.pl

Województwo małopolskie jest to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje ono powierzchnię 15 182 km² i jest jednym z mniejszych w Polsce. Województwo małopolskie posiada 3,4 mln mieszkańców. Domena .malopolska.pl to domena regionalna, wykorzystywana często w celu promocji przedsiębiorstw, działających na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Można zrobić to na stronie cal.pl/domeny-internetowe-opcje. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.malopolska.pl, bo.malopolska.pl, rpo.malopolska.pl, epk.malopolska.pl, bibliografia.malopolska.pl, bucze.malopolska.pl, powietrze.malopolska.pl, madein.malopolska.pl, spin.malopolska.pl oraz obserwatorium.malopolska.pl.

Domena .mielec.pl

Mielec to miasto, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Miasto położone w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej. Mielec jest ośrodkiem przemysłowym na terenie województwa podkarpackiego. Domena .mielec.pl należą do domen regionalnych. Domeny regionalne cechują się stosunkowo niskim kosztem rejestracji oraz odnowienia. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: hej.mielec.pl, sp6.mielec.pl, kultura.mielec.pl, szpital.mielec.pl, kppsp.mielec.pl, sms.mielec.pl, emex.mielec.pl, wsgiz.mielec.pl, zetes.mielec.pl, biblioteki.mielec.pl oraz mops.mielec.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok