Rozszerzenia domen .africa, .agency oraz .amsterdam

Rozszerzenia domen .lubin.pl, .malopolska.pl oraz .mielec.pl
Listopad 5, 2018

Dlaczego warto w nazwach stron internetowych stosować spersonalizowane rozszerzenia? Z powodu rosnącej konkurenci na rynku i ogromnemu temu powstawania nowych firm, znalezienie wolnej domeny dla swojego biznesu staje się coraz większym problemem. W takim przypadku coraz więcej przedsiębiorców szuka odpowiedniej dla siebie nazwy wśród domen o odpowiednim branżowym rozszerzeniu.

Domena .africa

Rozszerzenie domeny .africa dotyczy stron internetowych z Republiki Południowej Afryki. Domena .africa jest to dość młoda domena – jest aktywna od lipca 2017 roku. Administratorem tej domeny jest ZA Central Registry NPC trading as Registry.Africa. Domena .africa będzie z pewnością cieszyć się sporą popularnością z uwagi na trudności w rejestracji domen poszczególnych krajów afrykańskich. Nazwa tej domeny musi składać się z minimum 4 i maksimum 30 znaków. Domena .africa może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub też osobę bez względu na narodowość. Minimalny okres rejestracji wynosi jeden rok. Przykłady wykorzystania tej domeny w sieci to min.: registry.africa.

Domena .agency

Domena .agency jest domeną, która jest dedykowana wszelkim agencjom, które oferują usługi w różnych dziedzinach biznesu. Domena ta będzie idealna dla osób, które: są właścicielami agencji; oferują usługi tworzenia wizerunku firm; prowadzą biuro ubezpieczeniowe lub finansowe; prowadzą agencje interaktywne; oferują pomoc i usługi z różnych dziedzin biznesu. Rozszerzenie tej domeny może być interpretowane na wiele sposobów. Każda osoba, grupa lub firma może wybrać tę właśnie domenę, ponieważ rejestracja jest otwarta dla wszystkich. Domena .agency świetnie sprawdzi się do podkreślenia jakości usług, a w oczach użytkowników dana firma, która wykorzystuję tą właśnie domenę zaprezentuje się jako ekspert. Najczęściej z domeny tej korzystają: agencje doradcze, agencje zatrudnienia, agencje marketingowe, agencje reklamowe, agencje ubezpieczeniowe oraz agencje nieruchomości.

Domena .amsterdam

Domena .amsterdam jest nową domeną, która jest dostępna dla wszystkich, którzy mieszkają w tymże mieście, prowadzą biznes lub po prostu chcą poczuć się amsterdamczykami. Domena ta jest dedykowana dla: właścicieli firm w Amsterdamie, biur podróży, firm transportowych, właścicieli biur nieruchomości. Wybierając tę domenę już na pierwszy rzut oka w przeglądarce internetowej i wszystkich innych miejscach domena zostanie skojarzona ze stolicą Holandii. Najczęściej z domeny tej korzystają: instytucje, przewodnicy lokalni, przedsiębiorstwa świadczące usługi na terytorium Amsterdamu, witryny oraz blogi oferujące bezpłatną i płatną pomoc związaną z Amsterdamem. Generalnie brak jest jakichkolwiek dodatkowych wymogów przy rejestracji domen .amsterdam.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok